​Ką Tu Darai, Kai Norisi Kažko Ypatingo, Bet Alkoholis Tai Progai Netinka?​

Photo by Space Dragon
Large

Mes kuriame "Space Dragon" ir visą su juo susijųsį patyrimą būtent tokiai situacijai:

Kai alkoholis "progai paminėti" yra tiesiog banaliai nuobodu, o sultys ir arbata vietoje viskio ar šampano - kažkaip..

Per daug kasdieniška.

Būtent šį keistą vakuumą ir užpildo "Drakonas" - imbierinis energijos likeris be alkoholio, už tai su mate, kokosu, grietinėle ir alcheminiais egzotiškų prieskonių būrtais*:

Gaivi kreminė konsistencija maloniai užlieja Tavo liežuvį ir gomurį, o egzotiškos prieskonių kibirkštėlės žaismingai baksnoja Tavo skonio receptorius.

Jis švelnus ir gaivus, kol laikai burnoje, bet aštrus ir sušildantis, kai nuryji - nes tik tada imbieras atskleidžia savo tikrąją galią.

(Kurią prieš tai sugebėjo nuslėpti grietinėlės ir kokoso "duetas".)

Tas maloniai kaitinantis imbiero aštrumas ir suteikia panašumo į viskį ar kitą stipresnį alkoholinį gėrimą - net maža jo porcija budina, žadina, žvalina ir priverčia akimirksniu plačiau atmerkti akis.

Bet tai, kad "Space Dragon" sudėtyje nėra alkoholio, nereiškia, kad jis neturi ilgai išliekančio poveikio.

Nes slaptasis jo ingredientas, kurio Tavo liežuviui nepavyks identifikuoti, yra ne kas kita, kaip pati jos didenybė matė (yerba mate) - natūralių stimuliantų karalienė iš Pietų Amerikos, savo poveikio trukme bei stabilumu toli pralenkianti kavą:

Išgėręs vos vieną puodelį tikros ir stiprios matės, Tu gali ištisas valandas - 2, 3, 4, kartais gal net 6, priklausomai nuo Tavo organizmo vingrybių - straksėti, kaip urano prisivalgęs kiškutis.

Todėl "Space Dragon" aštrumas skirtas ne tik tam, kad supurtytų Tavo emocijas - tai tarsi priminimas, kad šis gėrimas stiprus ne tik išoriškai, bet ir viduje, kur giliai "po kapotu" sukasi subtili ir galinga natūralios matės turbina.

Tačiau tikrai įdomūs dalykai pradeda dėtis tada, kai visi šie elementai - matė, imbieras, kokosas, prieskoniai, šaltis, karštis, energija - susijungia į vieną nedalomą visumą ir "Drakonas" ima skleisti sparnus Tavyje.

Nes tai gėrimas, kuris buvo sukurtas tam, kad padėtų atskleisti visur aplink ir giliai Tavyje esančią magiją - gyvą iki begalybės ir net pulsuojančią - kurios mes įpratome nebematyti pro įkyrią kasdienybės užuolaidą.

Leisk jam nustebint Tave.

P.S. Kad ir kiek daug magijos mes įdėtume kurdami šį produktą - prisimink, kad iš vienos pusės žiūrint, tai tik gėrimas ir vienas pats savaime stebuklų jis nepadarys.

Nes nepadaro nei pieštukas, nei kompiuteris ar paspirtukas - visus juos turi nukreipti ir valdyti kažkas. Ta keista ir nenusakoma dvasia, kurią Tu jauti giliai savyje.

Bet.

Tu gali naudoti "Space Dragon'ą", kaip įrankį savo ketinimui išreikšti. Kaip įkvėpimą, ritualą, katalizatorių. Kaip priminimą tų dalykų, kurie Tau svarbu. Tos krypties, kuria Tavo širdis ir vaizduotė nori keliauti.

Toli ir ilgai.

Nes tikrasis Būrtininkas* esi Tu. Čia - tik lazdelė. Tiesa, ypatinga. ;)

P.P.S. Taip, išgėręs "Space Dragon" imbierinio likerio, Tu gali saugiai vairuoti namo ir būti ramus, kad rytoj atsikelsi skaidria galva, žvalus ir gaivus. ;)

* Būrtininkas - su "ū" ilgaja - tai savo gyvenimo mokslininkas ir menininkas, kuris užsiiminėja tikrąja gyvenimo magija.

Nes "burtininkai" mūsuose nusigyveno iki plačiai paplitusių amatininkų-iliuzionistų. Nuobodu.

Pasidalink savo mintimis komentaruose

Būtina laikytis etikos taisyklių, nedėti reklaminių nuorodų ir gerbti visus skaitytojus. Ačiū.